هدایای تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی

شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که تعداد زیادی کارت بانکی را در جیب خود حمل میکنید اما به هر حال وضعیت به نحوی است که به ناچار باید این کار را انجام دهیم اما اگر وسیله ای باشد که این همه کارت را در خود جای دهد و دسترسی به هر کارت را ساده کند خیلی بهتر خواهد بود.
جاکارتی تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی، بسیار پر مصرف است و در طرح ها، رنگ ها و شکل های مختلفی وجود دارد. اگر دنبال هزینه ی کمتر هستید، پیشنهاد می کنیم تا  ویستا مموری را دنبال کنید تا بهترین گزینه ها را برایتان به نمایش بگذارد.

جاکارتی تبلیغاتی

مانند جاکارتی پلاستیکی، جاکارتی فلزی، جاکارتی چوبی و جاکارتی چرمی که می توان آرم یا لوگو مربوطه را روی جاکارتی چاپ یا لیزر نمود. جاکارتی از جمله هدایای تبلیغاتی می باشد که هر شخص در لحظه آشنایی می تواند اطلاعات شخص یا شرکت را به مخاطب ارائه دهد و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص و کاربردی مورد استقبال قرار گرفته است.

در ضمن اهدای جاکارتی تبلیغاتی در حالیکه نام، لوگو و مشخصات ما بطور دائم بر روی آن حک شده نه تنها ذهنیت و تاثیر بسیار مثبتی را بر روی مخاطبین ما می گذارد، بلکه به دفعات و در هر استفاده باعث تکرار و ماندگاری نام و برند ما در ذهن آنها می شود. که این همان چیزی است که ما میخواهیم. ما خواستار ماندگاری هر چه بیشتر در ذهن مخاطبین خود هستیم.

بطور معمول هر فرد چند حساب بانکی دارد و هر حساب یک کارت بانکی! شما هنگام بیرون رفتن از منزل بطور معمول کارت بانکی، کارت پایان خدمت یا معافی، کارت ملی، اگر ماشین دارید کارت ماشین، گواهینامه و……. را باید با خود همراه داشته باشید. حال میتوانید حساب کنید در طول روز چند بار از جا کارتی استفاده میکنید.

جا کارتی تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی بسیار مفید و اقتصادی است زیرا این تبلیغ هزینه بالایی ندارد و ما میتوانیم برای تبلیغ کسب و کار خود از آن استفاده کنیم.

محصولات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *