هدایای تبلیغاتی

خودکار فلزی تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی - ویستا مموری

اگر می خواهید نام و برند تبلیغاتی شرکت یا نام محصول خود را بر سر زبان ها بی اندازید و با هزینه ناچیز تبلیغات گسترده انجام دهید آن چیزی نیست جز خودکار فلزی تبلیغاتی .

درست است که از نظر قیمتی پایین است اما این هدیه تبلیغاتی همیشه در دست راس بوده و مادامی که آنها از این خودکار تبلیغاتی فلزی استفاده می کنند در ذهن نام و برند شرکت را نیز تکرار خواهند کرد. خودکارهای فلزی می توانند به عنوان یکی از کم هزینه ترین آیتم های تبلیغاتی در نقطه فروش به شمار بیاید و استفاده کردن روزمره از آن، باعث می شود آن را تبدیل به ابزاری قدرتمند جهت تبلیغات، عملیات پیشبرد فروش و بازاریابی، توزیع در نمایشگاه ها، همایش‌ها نمایید.

اجزا تشکیل دهنده خودکار فلزی تبلیغاتی

خودکارهای تبلیغاتی فلزی دارای اجزایی مختلفی همچون: مغزی مناسب، جوهر گوی کوچک، بدنه و نیز رنگ، کیفیت، تنوع و نیز خوش دست بودن می باشد. انواع مختلف این کالا به شکل های شستی دار و کمرپیچ از انواع رایج این محصول می باشد که بیشتر از هر محصولی در معرض دید و استفاده قرار گرفته است. این نوع خودکارها از ضخامت نوک نوشتاری مختلفی برخوردار می باشد و از پرطرفدارترین آنها می توان به ضخامت 1 میلی متری آن اشاره کرد. خودکار تبلیغاتی فلزی دارای جنس بدنه مختلف از قبیل آلومینیوم و استیل می باشند و همچنین در زُمره هدایای ماندگار و مستحکم قرار می گیرند.

حکاکی بر روی خودکار های فلزی باعث می شود تا برند و شماره تماس شرکت بر روی خودکار فلزی باقی بماند. اگر یک شعار برای شرکت را نیز بر روی صفحه خودکار نیز حک کنید بیشتر باعث جلب توجه می شود. به این نکته توجه کنید که خودکار تبلیغاتی آن هم از جنس فلز بسیار با دوام است و برای مدت زمان طولانی می تواند برای فرد ماندگاری داشته باشد و این یعنی، مدت زمان زیادی تبلیغات شما هم پا بر جا خواهد بود.

محصولات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *