هدایای تبلیغاتی

خودکار نفیس تبلیغاتی

خودکار نفیس تبلیغاتی می تواند بعنوان یک ابزار کاربردی و قابل حمل در تمامی جلسات و امور روزمره در دستان شما قرار بگیرد. به عبارتی هم به همین دلیل می باشد که یکی از به اصطلاح گرم ترین و پر استفاده ترین ابزارهای تبلیغاتی برای برند و نام تجاری شرکت ها و موسسات به شمار می آید.
از ویژگی های مهم این نوع خودکارهای تبلیغاتی این است که می توان بر روی بدنه آن نام و لوگوی خود را حک و چاپ نمایید چرا که باعث ماندگاری نام تجاری برند شما در ذهن مخاطبین می شود. چون با هر بار استفاده از خودکار چشمشان به لوگوی شرکت شما می خورد و غیر قابل فراموش شدن می باشد.

کیفیت خودکار تبلیغاتی

از نظر کیفیت باید گفت جوهر خودکار و همچنین جنس بدنه و وزن خودکار از عوامل مهم در انتخاب درست خودکار تبلیغاتی برای ارائه دادن به مشتری به حساب می آید.

هدیه دادن یک خودکار با کیفیت آن هم به عنوان یادگاری یا هدایای تبلیغاتی یک شرکت نشان دهنده هویت و اعتبار آن فرد یا سازمان تلقی می شود. هدیه دادن خودکار بی کیفیت باعث می شود تا اعتبار شرکت و سازمان پایین بیاید پس حتمٱ به کیفیت آن دقت نمایید.

یکی از آن خودکارهایی که مناسب برای هدیه دادن و تبلیغات شرکت شما می باشد خودکار نفیس است شما با ارائه دادن این مدل از هدیه در مناسبت ها و همایش ها وجهه شرکت خود را بالاتر می برید.

جنس خودکار نفیس تبلیغاتی

خودکار های تبلیغاتی نفیس عموما دارای بدنه ای فلزی می باشند. به صورت خودکار تکی یا ست خودکار و روان نویس تبلیغاتی یا خودکار و خودنویس تبلیغاتی تولید و در بازار عرضه می شوند.

استفاده و هدیه دادن خودکار تبلیغاتی می تواند بهترین استراتژی تبلیغاتی عرضه آن در نمایشگاه‌های تجاری باشد. فقط کافی است بر روی بدنه خودکار لوگو، آدرس و شماره تماس را حک کنید. یک شعار برای شرکت شما هم اگر بر روی خودکار نفیس حک شود بهترین انتخاب خواهد شد.

محصولات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *