هدایای تبلیغاتی

خودکار پایه دار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی - ویستا مموری

خودکار های پایه دار یکی از پرطرفدارترین نوع خودکار می باشد و از همه مهمتر یکی از ارزان ترین و پرکاربردترین نوع هدایای تبلیغاتی می باشد. این نوع از خودکارهای پایه دار به این منظور که بر روی میزها کاربرد بیشتری دارند چرا که چون پایه دار می باشد در معرض دید اطرافیان قرار می گیرد و می تواند به نوعی تبلیغ شرکت و یا موسسه ای که دارید را انجام دهد.

از ویژگی های خودکار پایه دار می توان به این مورد اشاره نمود که: انتهای پایه خودکار یه چسب محکم قرار گرفته که به محض جدا کردن لایه رویی چسب می توانید در هر قسمتی از میزکارتان خودکار را قرار دهید. به همین دلیل هم ماندگاری بالایی جهت استفاده کاربر دارد و معمولا جوهر خودکار رومیزی تا انتها مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین می توان گفت کیفیت خودکار و جوهر آن بسیار حایز اهمیت می باشد. و بعد از تمام شدن خودکار شما به راحتی می توانید فقط با جایگزین کردن جوهر خودکار همچنان تبلیغات خود را به نمایش بگذارید. و از این نکته به نحو احسنت برای تبلیغات‌تان استفاده نمایید.

پیشنهاد می کنیم ست رومیزی تبلیغاتی رو هم امتحان کنید.

انواع خودکار پایه دار تبلیغاتی

۱_ خودکار پایه دار رومیزی

از جنس پلاستیک و لاکی و بعضا فلزی می باشد. این مدل اکثرا در ادارات و بانک ها، آموزشگاه ها و شرکت های مختلف و حتی در منازل هم مورد استفاده قرار می گیرد.

۲_ خودکار پایه دار مثلثی

۳_ خودکار پایه دار فلزی

این مدل نسبت به مدل پلاسیکی آن دارای کیفیت بالایی می باشد.

۴_ خودکار پایه دار مغناطیسی

یکی دیگر از انواع خودکارهای فلزی پایه دار که دارای زیبایی خاصی در ظاهر همچنین کیفیت خوب می باشد.

چاپ بر روی خودکار

همه مواردی که در بالا نام بردیم قابلیت چاپ تبلیغ و برند شما را دارند. اصولا روی خودکار پایه دار پلاستیکی و خودکار رومیزی لاکی چاپ تامپو تک رنگ زده می شود. و چاپ لیزر که بر روی مدل فلزی آن انجام می گیرد. همچنین دارای دوام بیشتری نسبت به چاپ دارد.

محصولات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *