هدایای تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی

ساک های تبلیغاتی

امروزه برای تبلیغات راهکارهای مختلفی وجود دارد که می تواند به پیشرفت شرکت ها و موسسات کمک بسزایی کند یکی از آن راهکارها، هدیه دادن ساک دستی با نام نشان و برند محصولات خود می باشد.
ساک دستی تبلیغاتی را می توان به عنوان یکی از پر مصرف ترین اقلام تبلیغاتی دانست، این نوع از ساک دستی دارای انواع مختلفی از نظر نوع جنس می باشد که می تواند شامل: ساک دستی پارچه ای، ساک پرسی، ساک دستی سوزنی، ساک دستی برزنتی یا ساک دستی واتر و همچنین ساک دستی مقوایی یا کاغذی می باشد.

در بین ساک های تبلیغاتی پارچه ای اخیراً نوعی پارچه از جنس منسوج نبافته تولید می گردد که در بازار هدایای تبلیغاتی مرسوم گشته است که اصطلاحاً به آن سوزنی نیز می گویند.

این نوع ساک تبلیغاتی بدلیل اینکه قیمت مناسب و تنوع رنگی دارد، دارای جایگاه ویژه ای در نزد مشتریان پیدا کند. ساک تبلیغاتی از جنس سوزنی را نیز می توان بصورت دوخت ساده و یا کاست دار و همچنین دسته آن ها را می توان پانچ ساده یا موزی و یا حتی با دسته بندی و لوپ نیز تولید کرد. و برای تبلیغات از آن استفاده نمود.

چرا این ساک دستی تبلیغاتی مناسب می باشند؟

این ساک ها به این دلیل مناسب می باشند که می توان روی آن طرح لوگو و برند شرکت را چاپ نمود. و به این خاطر که در همه جا قابل استفاده می باشد می تواند بهترین گذینه برای تبلیغات موفق شرکت ها و موسسات به حساب بیاید. چرا که ساک دستی را وقتی استفاده می کنید و از خیابان ها گذر می کنید باعث تبلیغ محصول خود می شوید بدون اینکه هزینه گزافی برای تبلیغات دهید می توانید مشتری های زیادی را به سمت خود بکشانید. یک تبلیغات مطمئن و کم هزینه و در عین حال پر ثمر!!

محصولات مرتبط