هدایای تبلیغاتی

کیف دستی تبلیغاتی

کیف دستی تبلیغاتی

کیف دستی تبلیغاتی

کیف یکی از وسایل ضروری همه افراد به ویژه خانم ها است ولی برای آقایان و خانم ها مدل های مختلفی وجود دارد و برای مکان های مختلف از کیف های متفاوت و مناسب آن مکان استفاده می شود. دادن کیف دستی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار می تواند در تبلیغات موثر باشد.

داستان تولد کیف دستی به قرن 16 میلادی باز می گردد و از آن زمان تا کنون شکل و شمایل کیف های دستی تغییرات زیادی را به خود دیده است. کیف دستی دارای چهار گوش و فاقد هیچ گونه بندی است و تنها وسایل ضروری را در خوش جا میدهد.

کیف دستی یک کالای زنانه بیشتر به شمار می آید البته تا زمان انقلاب فرانسه مردان نیز همانند زنان کیف دستی با خود حمل می کردند، پس از آن اما مد مردانه روی به سادگی گذاشت و کیف تنها به وسیله ای زنانه تبدیل شد اما یوهانس پیچ معتقد است که در آینده مردان سوای ساک های ورزشی یا کیف های لپ تاپ، دوباره به سوی دست گرفتن کیف روی می آورند و کیف جزوی از مد مردانه خواهد شد البته در حال حاضر میتوان برخی از آقایان را دید که کیف دستی به همراه دارند. به گزارش خبرگزاری فرانسه، در فوریه سال 1955 کوکو شانل کیفی را طراحی کرد که تا به امروز نیز از جذابیت آن کاسته نشده است.

کیف دستی تبلیغاتی

حال اگر یک کیف دستی تبلیغاتی را در دست یک آقا ببینیم قطعا به آن کیف دستی بسیار توجه خواهیم کرد و این یعنی برند شما چشمگیر خواهد شد.[/vc_column_text] [/vc_column][/vc_row]

شما دوست دارید برند شما را همه بشناسند؟ دوست دارید در کارتان پیشرفت کنید؟ خب!! ما به شما کمک میکنیم. با کیف دستی های تبلیغاتی!

کیف دستی تبلیغاتی ناخداگاه چشم بیننده را به سمت لوگوی چاپ شده بر روی آن میکشاند و این به معنی دیده شدن برند شماست. ما در تلاشیم تا با ارائه بهترین کار رضایت مشتریان خود را جلب کنیم. ما خواستار پیشرفت هر چه بیشتر شما هستیم و با تمام توان برای ارائه کاری شیک و تمیز به شما تلاش خواهیم کرد.

محصولات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *