هدایای تبلیغاتی

کیف سمیناری تبلیغاتی

کیف سمیناری تبلیغاتی

کیف سمیناری تبلیغاتی

در هنگام شرکت نمودن در یک سمینار و یا کنفرانس یا حتی جلسه کاری، به همراه داشتن چند وسیله می تواند بسیار ضروری باشد. آن وسایل می تواند: خودکار، دفترچه یادداشت، ریکوردر و … باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که گاهی به علت عجله داشتن یکی از وسایل ضروری را به همراه خود نبرده باشید. مزیتی که این کیف سمیناری تبلیغاتی دارد این می باشد که هر وسیله ای در محل مخصوص به خود می توانید جای دهید. با استفاده از این کیف خیالتان راحت خواهد شد که همه وسایل را برداشته و چیزی را از قلم نیانداخته اید.

می توان گفت امروزه کیف تبلیغاتی دارای جایگاه ویژه ای در بین هدایای تبلیغاتی داشته است. بهتر است این را هم بدانید، هدایای تبلیغاتی کالاهایی می باشند که شرکت ها، سازمان ها، صاحبان مشاغل و … برای تبلیغ و معرفی نمودن محصولات و خدمات خود به عنوان یادبود به مشتریان خود تقدیم می نمایند.

این شیوه از تبلیغات می تواند نقش موثری در معرفی و تحکیم روابط تجاری خرد و کلان بین مشتریان و همچنین همکاران ایفا نماید و حتی نه به عنوان یک تبلیغ تجاری بلکه می توان به مناسبت بزرگداشت و یا همایش و کنگره ای از آن برای گرامیداشت شرکت کنندگان استفاده نمود. که در این بین کیف تبلیغاتی می تواند بهترین انتخاب باشد.

ویژگی های کیف سمیناری تبلیغاتی

از ویژکی های این کیف می توانیم به این موارد اشاره کنیم:
۱_ جا دار بوده و برای هر وسیله جایگاه خاصی تعبیه شده است.
۲_ نسبت به بقیه هدایای تبلیغاتی همچون سر رسید، تقویم، لیوان و … ثابت نبوده و با استفاده از آن طیف وسیعی از افراد حامعه را در بر می تواند بگیرد.
۳_ یک وسیله کاربردی برای نگهداری اسناد می باشد.
۴_ از نظر جنس و کارکرد نیز بسیار بادوام می باشد.

جنس کیف تبلیغاتی

یک کیف سمیناری تبلیغاتی مناسب می تواند از جنس پارچه ایی، برزنتی، چرم، طرح چرم، ترکیب چرم و پارچه یا برزنت و … باشد.

قیمت

از نظر قیمتی نیز می توان گفت یک کیف تبلیغاتی ارزان قیمت می تواند مقرون به صرفه تر باشد. البته که فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت کیف نقش دارند.

محصولات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *